75-річниця визволення села Заайдарівка

           75-річниця визволення села Заайдарівка

        Уже понад сімдесят шість років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім'ю надійшла зловістна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо другої світової війни прокотилося по українській землі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

         Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам'яті згадку про ті руйнівні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

        19 січня 2018 року в селі Заайдарівка біля пам'ятнику Скорботній матері відбувся урочистий мітинг з нагоди 75-ї річниці визволення села від німецько-фашистських загарбників.

        В урочистостях взяли участь голова Заайдарівської сільської ради О.О. Недовєсов, учні Заайдарівської ЗОШ та громада села.

        Присутні схилили голови перед тими хто боронив наше село від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам'ять співвітчизників полегших у боротьбі за честь і свободу, усих невинних жертв, чиє життя обірвала війна, та поклали вінок до пам'ятника Скорботної матері. 

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *