ЗААЙДАРІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

НОВОПСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ № 18 - ОД

від 22 липня 2016 року                                                                          село Заайдарівка

Про  покладання обов’язків сільського

голови Заайдарівської сільської ради

на секретаря сільської ради

Згідно розпорядження голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації №431 від 21 липня 2016 року «Про делегацію Луганської області з обміну досвідом децентралізації з іншими областями України.

Сільський голова Заайдарівської сільської ради Недовєсов О.О.,  затверджений у складі делегації для поїздки до Вінницької, Закарпатської, Львівської, Полтавської, Тернопільської областей України у період з 24.07.2016 року до 02.08.2016 року включно.

Тимчасово покласти виконання обов’язків сільського  голови на Антоненко Наталію Миколаївну,  секретаря сільської ради на період з 24.07.2016 року до 02.08.2016 року включно.

Сільський  голова                                                                           О.О.Недовєсов

ОЗНАЙОМЛЕНА: